O NAS

Salon Sukien Ślubnych "WHITE" Kłodzko

Salon White powstał w 2016 roku, spełniając jednocześnie jedno z największych marzeń jego założycielki – Anny Gdowik. Pracownia White to połączenie sukni ślubnych haute couture oraz najwyższej jakości kolekcji pret-a-porter. W tej chwili na stronie salonu możecie obejrzeć kolekcję 2018 (klik), a już niedługo pojawi się edytorial kolekcji 2019. Ideą Salonu White od samego początku jest stworzenie miejsca w którym każda z Was poczuje się swobodnie i bez skrępowania będzie mogła podzielić się z nami swoją wizją idealnej sukni ślubnej. Naszym celem jest urzeczywistnienie Waszych marzeń o tym, żeby w dzień ślubu czuć się absolutnie pięknie i wyjątkowo. Suknie, które tworzymy powstają z najwyższej jakości materiałów, z ogromną dbałością o każdy detal. Tiule, satyna, szyfony, koronki, kamyczki i koraliki przyjeżdżają do nas z najdalszych stron Świata, żeby w naszej pracowni urzeczywistnić Wasze fantazje. Każdy etap tworzenia sukni to w pełni indywidualne podejście oraz bieżąca współpraca z każdą Panną Młodą, żeby w efekcie finalnym suknia była Waszą największą ozdobą, podkreślającą atuty figury oraz charakter. Poza autorską kolekcją pret-a-porter dostępną w salonie, projektujemy i tworzymy również suknie haute couture na indywidualne zamówienie. Kolekcje, które tworzymy to mieszanka klasyki, szaleństwa i najnowszych trendów modowych oraz konstrukcyjnych. Znajdziecie u nas suknie w stylu rustykalnym, boho, glamour oraz klasycznym. Mamy również coroczny zaszczyt być jednym z wystawców alternatywnych targów ślubnych Concept Weddings, gdzie najlepsi usługodawcy branży ślubnej mają możliwość zaprezentowania swoich produktów. 

 
 
 Anna Gdowik – założycielka salonu, perfekcjonistka, estetka, miłośniczka jakości i rzeczy pięknych. Od kilkunastu lat Jej największą pasją jest projektowanie i spełnianie marzeń przyszłych Panien Młodych. Prywatnie żona i mama dwójki fantastycznych chłopaków.

 

 
Małgorzata Szymkowiak – projektantka i mistrzyni konstrukcji odzieży z wieloletnim stażem, ogromnym doświadczeniem oraz niezwykłym zmysłem estetycznym. Praktyki zdobywała w londyńskiej pracowni ślubnej, co dało Jej możliwość uczestnictwa w największych pokazach mody ślubnej na całym Świecie.